ugur okullari - destop


Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 18:45
 
Başkan Güven’den ‘Sosyal Market’ Ziyareti
Hatay’ın Arsuz ilçesinde Sosyal Belediyecilik ve Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında hayata geçirdiği Sosyal Marketi Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven ziyaret etti.
Siyaset Haberi
Başkan Güven’den ‘Sosyal Market’ Ziyareti

Arsuz Belediyesi ek hizmet binasının yanındaki Karaağaç parkında bulunan Sosyal Marketten özellikle yardıma muhtaç ve satın alım gücü bulunmayan kişilere, ücretsiz kıyafet ve ev eşyası ihtiyaçlarını, hafta içi saat 08.00 -17.00 saatleri arasında karşılayabiliyor. Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven Sosyal Marketi ziyaretinde ilgililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, her zaman sosyal belediyecilik anlayışlını benimsediklerinin altını çizerek “Sosyal markette ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin bağışı oranında ve düzenlenen kampanyalarla toplanan bazı malzemelerle; ihtiyacı olan vatandaşların giyim, yemek ve eşyayla ilgili ihtiyaçları karşılanmaya çalışılıyor” dedi.

Burada özellikle önemli oranda giysilerin mevcut olduğunu vurgulayan Başkan Güven “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın buraya müracaat etmeleri ve kendilerine uygun eşyaları bulduklarında alabilmeleri söz konusu. Sürekli açık ve ilgili bir personelimiz burada çalışmaktadır. İhtiyacı olanların burayı bilmelerini ve herkese açık olduğunu hatırlatmak isterim” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Güven’den, ‘Sosyal, Market’, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı