tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
22 Eylül 2021 - Çarşamba 09:09
 
Başkan Güven, Çalışmaları Yerinde İnceledi
Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, mahallelerde, belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Güven nar ekşisi yapan kadının yanına oturup birlikte nar ayıkladı.
Yaşam Haberi
Başkan Güven, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Arsuz Belediyesi tarafından mahallerde devam eden çalışmaları, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, yerinde inceleyerek bilgiler aldı.  Hizmetin hiçbir mahalleyi diğerinden ayırarak yapılmadığını belirten Başkan Güven, mahalle sakinlerinin sağlığı ve huzurunu düşündüklerini ve yapılan çalışmaların ona göre şekillendiğini belirtti.

 Güven, “İlçemizin tüm mahallelerinde çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde devam ediyor. Arsuz Belediyesi olarak mahallerimizde hiçbir ayrım yapmadan hizmetlerimizi program dâhilinde devam ettiriyoruz. Her zaman bu özveri ile çalışıp, hemşerilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız. Daha konforlu bir ulaşım olanağı sağlamak adına yol yapım, genişletme, bakım-onarım, yenileme ve bir çok çalışmamız devam ediyor. Programımız dâhilinde ve imkânlarımız el verdiği sürece tüm mahallelerimizde çalışmalarımız devam edecek,” dedi.

 Ardından mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Güven nar ayıklayan kadın ile birlikte çalıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Güven,, Çalışmaları, Yerinde, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı