ugur okullari - destop
Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 13:13
 
Başkan Gül; “Tek amacımız Belen’i güzelleştirmek...”
Göreve geldiği günden bu yana halkıyla iç içe olan Belediye Başkanı İbrahim Gül, tek amaçlarının yaptıkları ve yapacakları hizmetlerle Belen’i güzelleştirmek olduğunu söyledi.
Yaşam Haberi
Başkan Gül; “Tek amacımız Belen’i güzelleştirmek...”

Belen merkez girişinde bulunan ve kötü bir görünüme sahip olan alanın çevre düzenlemesini yapmasının ardından gelen talep üzerine, su bağlantıları bitirilen camii yanındaki yola ilçe Belediyesi olarak asfalt döktüren Başkan Gül, mahalle sakinlerinin takdirini aldı.

 

Vatandaşın sorunsuz ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi için tüm olanakları seferber ettiklerini belirten Başkan Gül “İlçemiz Belen'de gücümüzün yettiğince güzel çalışmalara imza atmaya çalışıyoruz. Bu gördüğünüz alan çok kötü bir görünüme sahipti, yaptığımız incelemenin ardından üst mahalleye giden yaya yolunun, esnaf önünde bulunan alanın ve yolların çok kötü bir halde olduğunu gördük. HBB'de altyapı çalışmalarını bitirdiği için bir çalışma başlattık. Belen Belediyesi olarak bu alanı böylesine bir güzelliğe kavuşturmak gerçekten çok güzel” diye konuştu.

 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'la da yaptıkları istişarede merkez mahalleleri, Cumhuriyet, Bakras ve Muhlisali’de ekim ayı içerisinde altyapı çalışmalarının hızlanarak tamamlanacağı sözünü aldıklarını da belirten Başkan Gül “İnşallah asfaltımızı da bir an önce yaparak, vatandaşlarımızı bu büyük sorundan kurtarırız. Tek amacım Belenimizi güzelleştirmek" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Gül;, “Tek, amacımız, Belen’i, güzelleştirmek...”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı