Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 17:12
 
Başkan’a Teşekkür Ziyareti
Hedefevim Şube Müdürü Hikmet Güner, İskenderun’daki şubelerinin açılışını yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etmek için ziyarette bulundu.
- Haberi
Başkan’a Teşekkür Ziyareti

Gayrimenkul ve araç almak isteyenlere finans desteği sağlamak amacıyla İskenderun’da şube kuran Hedefevim, bir taraftan sivil toplum örgütleri ile özel indirim kampanyaları hazırlarken, diğer yandan da açılışını gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı unutmadı.

Şube Müdürü Hikmet Güner, teşekkür amaçlı gerçekleştirdiği ziyarette, çalışmalarla ilgili bilgiler verirken, gayrimenkul ve araç almak isteyip te finansta yeterli kaynağı bulunmayanlara alternatif çözümler ürettiklerini söylerken, hinüz İskenderun’da yedi aydır faaliyet göstermelerine rağmen beklenmedik bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.
Başkan Tosyalı da ziyarette, duyduğu memniyeti dile getirirken, vatandaşın ihtiyaçlarını gidermek noktasında alternatif çözümler üretmenin anlamlı olduğuna vurgu yaparken, başarılar diledi. 
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretin ardından günün anısına Şube Müdürü Güner, Başkan Tosyalı’ya tüy kalem hediye etti.  

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan’a, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı