ugur okullari - destop


Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 14:20
 
Basınla ‘Dünya Gazeteciler günü’ buluşması…
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Kaymakam İskender Yönden, Belediye Sosyal tesislerde kentte görev yapan basın mensuplarıyla ‘21 Ekim Dünya gazeteciler gününü’ münasebetiyle bir araya geldi.
Yaşam Haberi
Basınla ‘Dünya Gazeteciler günü’ buluşması…

Sabah saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan yardımcıları, gazeteciler cemiyet başkanları ve gazeteciler katıldı.

Düzenlenen toplantının ev sahipliğini yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Basının önemine dikkat çekerek “Basın dünyada oldukça önemli bir kurum. Bu nedenle bölgemizde emek harcayan mücadele eden ve hakikatleri tarafsız şekilde yazan gazetecilerimizin her daim destekliyor ve onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Kaymakam İskender Yönden de İskenderun’un basın konusundaki zenginliğe dikkat çekerek “Bizleri bugün bir araya getiren Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Ben İskenderun Kaymakamı olarak Basından son derece memnunum, çünkü gerçekten bilerek ve gerçekleri araştırarak çalışma yapıyorlar. Özelliklinle de coronavirüs pandemi sürecinde ortaya koyduğu duyarlılık nedeniyle halkı bilinçlendirme konusunda son derece bizlere destek oldular” diye konuştu.

Yapılan konuşmalardan sonra İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı basın mensubu konuklarına üzerinde Türk Bayraklı kırmızı Tişört hediye etti ve birlikte öz çekim yapmayı da ihmal etmedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Basınla, ‘Dünya, Gazeteciler, günü’, buluşması…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı