ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 16:12
 
Barış Sebzeci memleketinde bayan kuaförü açıyor…
İstanbul’da uzun yıllar ünlü isimlere hizmet veren Barış Sebzeci, kendi memleketi İskenderun’da güzelliğine düşkün hanımlar için lüks bayan kuaför salonu hizmete açıyor.
Yaşam Haberi
Barış Sebzeci memleketinde bayan kuaförü açıyor…

Bayanların vazgeçilmezi mikro kaynak başta olmak üzere saçtan tırnağa yapılacak bakım hizmeti gerçekleşeceği bir merkezi memleketinde açmanın hayalini kurduğunu dile getiren ünlü isimlerin kuaförü Barış Sebzeci artık ekibiyle birlikte yöre insanlarına hizmet vereceğini söyledi.

 

İskenderun’a çok kaliteli bir salon kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Barış Sebzeci “Bu alanda uzun yıllardır İstanbul’da hizmet veriyoruz. Ünlü sanatçılarla beraber çalıştık. Oradaki tecrübemi hayalim olan kendi memleketime taşıdım. Buradaki hanımefendilere hizmet vermek bizleri onurlandırıyor. Ben ve profesyonel ekibimle Sahil evlerde salonumuzu açıyorum” dedi.

 

Öncelikli alanlarının mikro kaynak olduğunu vurgulayan Barış Sebzeci “Mikro kaynak alanında çok ilerledik. Ben ve profesyonel ekibimle branşımız, konseptimiz çok geniş. Protez tırnak, kalıcı dudak, kalıcı makyaj, bölgesel zayıflama gibi birçok alternatiflerimiz var. Bizim hizmetlerimiz sadece kuaför değil, İstanbul’da birçok isimlere hitap ettik. Ünlü isimlerle görüşmeye devam ediyoruz. Şöyle söyleyeyim İstanbul’u buraya taşıdık” diye konuştu.    

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Barış, Sebzeci, memleketinde, bayan, kuaförü, açıyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı