ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 18:20
 
Barda ‘Cadılar Bayramı’
Hatay’ın İskenderun ilçesinde yedi yıldır eğlence sektörüne hizmet veren ve işletmeciliğini Deniz Saraç’ın yaptığı barda oluşturulan konseptle müşterilerine daha keyifli vakit geçirdikleri ‘Cadılar Bayramı’ etkinliği gerçekleştirdi.
Magazin Haberi
Barda ‘Cadılar Bayramı’

Sektörde hizmet verdiği günden buyana müşteri profiliyle tam bir aile ortamı oluşturan barda ilki düzenlenen ‘Cadılar Bayramı’ dolayısıyla özellikle bayan müşteriler kostümleri, barda yapılan özel makyajlarıyla dikkat çekti.     

Kış sezonunda müzikli konseptinin yanı sıra çeşitli etkinliklerle geceyi renklendiren barın işletmecisi Deniz Saraç “Yeni bir konsept yaratmaya çalışıyoruz. Artık içeride çok kaliteli canlı müziğimiz var. Bugün de ‘Cadılar Bayramı’ etkinliğimiz çerçevesinde kostümlü bir gece hazırladık. Gecenin çok keyifli geçeceğini düşünüyorum. Avrupa’daymış gibi hissediyor kendilerini insanlar. Kadın yoğunluğu çok fazla, buna çok memnunum” dedi.

Bu yeni sezon konseptin başladığından beri, her zaman içeride dört masanın kadınlardan oluştuğunu aktaran işletmeci Deniz Saraç “Bu çok eğlenceli ve keyifli bir şey. Tüm aileleri, çocuklarını genç kızlarımızı ve üniversite okuyan arkadaşlarımızı bekliyoruz. Ayrıca biz kurulduğumuzdan beri müşterimizi seçerek alıyorduk. Özel müşterilerimiz var bizim. Buraya gelmiş, burada büyümüş, ondan sonra da evlenmiş, çoluk çocuk olmuş gençlerimiz var şu anda. Burası bir aile onun için çok mutluyum” diye konuştu.

‘Cadılar Bayramı’ kostümlü geceye yoğun ilgi gösteren müşteriler müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirirken özel etkinlikten dolayı işletmeciye teşekkür ettiler.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Barda, ‘Cadılar, Bayramı’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı