ugur okullari - destop
Haber Detayı
03 Ağustos 2020 - Pazartesi 19:24
 
Bamya bahçesinde dişi hint keneviri…
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bir evin bahçesinde, Samandağ’da ise farklı iki adreste bamya ekili tarla içerisinde, diğeri bahçede polisler toplam 67 kök dişi hint keneviri ele geçirdi.
Yaşam Haberi
Bamya bahçesinde dişi hint keneviri…

Edinilen bilgilere göre, Hatay’da uyuşturucu ve uyarıcı madde imal veya ticareti, kullanımıyla ilgili Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu artık uyuşturucunun evlerin teraslarında, bahçelerinde yetiştirilmeye başlandığı belirlendi.

Samandağ ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımı ve ticaretine yönelik yapılan çalışmalarda O. U. isimli şahsın ikametinde boyları 20 ila 70 cm arasında değişen 27 kök hint keneviri ve kurutularak kavanoz içerisinde muhafaza edilmiş 50 gr Kubar esrar ele geçirildi, şahıs gözaltına alındı.

Samandağ ilçe Emniyet müdürlüğü ekipleri yaptıkları ikinci çalışmada ise N. M. isimli şahsın bamya ekili bahçesinde boyları 20-30 cm arasında değişen 17 kök dişi hint keneviri ele geçirildi.

Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından da yapılan çalışmalarda ise Sanayi Mahallesinde bulunan bir ikamette arama gerçekleştirildi. İkamet bahçesinde ekili vaziyette çeşitli boylarda 23 kök dişi hint keneviri bitkisi, kurutulmuş vaziyette toplam ağırlığı 1390 Gr (1,39 kg) esrar ele geçirildi, şüpheli C. G. yakalanarak gözaltına alındı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bamya, bahçesinde, dişi, hint, keneviri…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı