kehribar - logo yanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
 Karaağaç asfaltlanıyor
Karaağaç asfaltlanıyor
Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 11:34
 
Badminton Sevdalıları İskenderun’da Buluştu
Türkiye Şampiyonası öncesi 7 şehirden 66 Badminton sevdalısı Hatay’ın İskenderun ilçesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Spor Salonu’nda bir araya geldi, Badminton Veteranları hazırlık maçları yaptılar.
Spor Haberi
Badminton Sevdalıları İskenderun’da Buluştu

Akdeniz bölgesinden Adıyaman, Konya, Niğde, Hatay, Adana, K. Maraş ve Mersin’den gelen 66 Badminton sevdalısı 2020 yılında yapılacak olan Türkiye Veteranlar Şampiyonası için İskenderun'da tüm kategorilerde antrenman maçları gerçekleştirdi.

 

Badminton Veteranları yaptıkları açıklamada, bölgesel olarak Türkiye Şampiyonası’na hazırlandıklarını ve birçok ilde bu antrenmanları yaptıklarını belirterek “Bu kez İskenderun’da toplandık. İskenderun’un ev sahipliğinden dolayı İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel’e ve Hatay Veteran Badmintoncularına teşekkür ederiz” dediler.

 

İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü olarak birçok branşta şampiyonalara ev sahipliği yaptıklarını vurgulayan ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, kapılarının tüm etkinliklere her zaman açık olduğunu söyledi.

İskenderun olarak sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduklarının altını çizen Gündel “Salonumuzda yıl boyunca ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarda basketbol, badminton, masa tenisi, jimnastik’in yanı sıra mücadele sporları, judo, karate, tekvando, okçuluk gibi branşlar bulunuyor. Tüm sporcu gençlerimize, çocuklarımıza bu kursları veriyoruz. Buradan halkımıza duyuruda özellikle vurgulamak istiyorum. Kurslarımız ücretsizdir. Tüm halkımızı, gençlerimizi salonumuza bekliyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Badminton, Sevdalıları, İskenderun’da, Buluştu,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı