ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 12:42
 
Baba Parası’nın Cemcir’i İskenderunlu gibi!
Son yıllarda sinema sektöründe Ahmet Kural ile birçok filmde iyi bir ikili olan ‘Baba Parası’ oyuncularından Murat Cemcir, hayatında Hatay ve özellikle İskenderun’un önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.
Kültür Haberi
Baba Parası’nın Cemcir’i İskenderunlu gibi!

Türkiye’nin sevdiği sinema oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir ‘Baba Parası’ adlı filminin tanıtımı için İskenderun Pirimemall alışveriş merkezinde hayranlarıyla buluştu. Sevilen ikilinin AVM’de gerçekleştirilen sinema filmi tanıtımına İskenderunlu ve çevre ilçelerden çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir sıcak ve samimi bir sohbet etme imkanı buldukları hayranlardan gelen öz çekim taleplerine de cevap verdiler. Üç hafta önce seyirciyle buluşan son sinema filmleri ‘Baba Parası’nın tanıtım organizasyonunda sevilen oyuncu Murat Cemcir İskenderun’un kendisi için hiç yabancısı olmadığı söyledi.

Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun Meslek Yüksekokulu Otomotiv bölümünde okuduğunu ifade eden Cemcir şunları söyledi: “Hatay İskenderun çok iyi bildiğim bir yer. İskenderun’un her yerini bilirim ve burada çok şey öğrendim, önemli dostluklar edindim. Yazın Arsuz’da fındık-fıstık sattım, plajda çalıştım. İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nin arkasında evim vardı. Tiyatroya burada başladım. Tiyatro ve sanat hayatımda İskenderun’un çok önemli bir yeri var” dedi.

Ahmet Kural da, Hatay’ı İskenderun’u çok sevdiğini belirterek “Gerçekten çok şirin, Miami gibi bir şehir. Çok güzel bir yer, insanları inanılmaz candan. inşallah burada da bir film çekeriz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Baba, Parası’nın, Cemcir’i, İskenderunlu, gibi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı