Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 18:08
 
“Ayağı Yere Basmayan Projemiz Yok”
Saadet Partisi Hatay İl, Antakya İlçe başkanları ile Genel İdari Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan Yayladağı Belediyesi Başkanı Mustafa Sayın’ı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
“Ayağı Yere Basmayan Projemiz Yok”

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, Antakya İlçe Başkanı Abdulhadi Bük ve SP’nin Yayladağı Adayı Serkan Uğraş’ı makamında kabul etti.

 

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, yağacağı projelerinden bahsederek “Söz verdiğimiz projelerin hepsi gerçekleşebilecek projeler” dedi.

 

Yayladağı’nda bu yıl 3 bin ton çilek, 750 ton da mantar hasadının yapıldığına değinen Başkan Mustafa Sayın “İlk büyük projemiz Devrent’e ormanın dokusu bozulmadan Yayladağı’na ait taşlarla büyük uluslararası aba güreşi alanı yaptırmak. 15 ilçenin ismini vereceğimiz kamelyalar, teras kahvaltı alanları ile turizme katkı sağlayacak bir projemiz var. Sanayi sitesi projemiz gibi ayakları yere değmeyen projemiz yok, bunları hayata geçirmeye başladık” diye konuştu.

 

ÇALIŞKAN: İLÇE HİZMETE AÇ

Mustafa Sayın’ı seçim galibiyetini tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da birlik beraberlik vurgusu yaptığı konuşmasında, şunları söyledi: “Yayladağı’mızın ve ilimizin pek çok sorunları var. Zor bir süreç, başkanımızı bekliyor, ilçe hizmete aç, yapılacak çalışmalarda başarılar dilerim”   

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Ayağı, Yere, Basmayan, Projemiz, Yok”,
Yorumlar
Haber Yazılımı