Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 16:48
 
Avukat Annenin İkiz Bebek Sevinci
İki kez aşılama tedavisinin ardından, tüp bebek tedavisi gören ve uzun süredir çocuk sahibi olamayan Seda – Levent Altunbaş çiftinin, sağlıklı ikiz bebekleri dünyaya geldi.
Sağlık Haberi
Avukat Annenin İkiz Bebek Sevinci

İskenderun Gelişim Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tüp Bebek ve İnfertilite (Kısırlık) Uzmanı Op. Dr. Ozan Turgut’un uyguladığı aşılama yöntemiyle dünyaya gelen ve üç aylık olan ikiz bebekleriyle birlikte Op. Dr. Ozan Turgut’a ziyaret eden Altunbaş çifti, teşekkürlerini iletti.

“MUTLULUĞUMUZ İKİYE KATLANDI”

İkiz annesi olduğu için, mutluluğunun ikiye katlandığını ifade eden Avukat Seda Altunbaş, tedavi süreci hakkında bilgiler aktararak “Daha önce farklı merkezlerde iki defa aşılama, bir kez de tüp bebek tedavimiz oldu, fakat tedavilerden olumlu bir sonuç alamadık. Bir süre sonra Doktorumuz Ozan Bey’le tanıştık. Ozan Bey gerçekten bize pozitif enerji verdi. Tedavi sonucunda hamile kaldığımı, ardından da ikiz bebeklerimin olacağını öğrendim. Bu müjdeyle birlikte heyecanım iki kat artmıştı. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın. Sekiz yıl sonra ikiz bebeklerimizle, evliliğimiz taçlandı. Bize bu mutluluğu yaşatan Doktorum Ozan Turgut’a ve Gelişim Hastanesi sağlık personeline teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.  

AŞILAMA TEDAVİSİ…

Uzun süre doğal yollarla gebe kalamayan hastalara uyguladıkları aşılama yöntemiyle olumlu sonuçlar elde edebildiklerini ifade eden Op. Dr. Ozan Turgut ise, “Seda Hanım, polikliniğimize başvurdu ve aşılama yöntemiyle gebe kaldı. Sağlıklı seyreden gebelik sonrasında ise doğumu gerçekleştirdik. Bebeklerimiz gayet sağlıklı” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Avukat, Annenin, İkiz, Bebek, Sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı