Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 13:42
 
Aura’dan mineral sağlıklı makyaj eğitimi…
İskenderun Aura Güzellik Merkezi bünyesinde doktor işlemi gören bayanlara yönelik sağlıklı makyaj ürünleri kullanımı konusunda eğitim günleri etkinliği gerçekleştirildi.
Sağlık Haberi
Aura’dan mineral sağlıklı makyaj eğitimi…

Bölgenin önemli markalarıyla çalışmalarını sürdüren güzellik merkezinde düzenlenen tanıtım günleri toplantısının ilk günü Doktor Mert Kırgil ve ekibi hastalara ip askı çalışmaları yaptı, kaş kaldırma çalışmalarını da gerçekleştirdi.

Aura güzellik merkezindeki toplantıda kadınlara yapılan işlemler sonrasında doğal ve FDA onaylı ‘sağlıklı mineral makyaj’ ürünleriyle makyaj uygulamalı gösterildi.

Uzman estetisyen Müge Güler, kurum olarak iki gündür hem doktorları Mert Kırgil ve yeni bölge bayiliğini aldıkları makyaj markasının ürünlerini tanıtımını gerçekleştirdiklerini belirterek “Bu tanıtım toplantısına katılan tüm danışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Danışanların yoğun ilgisi nedeniyle oldukça memnun olduklarını dile getiren Uzman estetisyen Serap Çam ise kurum olarak kendi alanlarındaki tüm yenilikleri bölge insanıyla buluşturduklarını ifade ederek “Biz en iyi markalarla çalışıyoruz. İki gündür yaptığımız tanıtım toplantımıza ilgi gösteren ve yeni ürün olan doğal sağlıklı mineral makyaj malzemesi ürünlerimizi kadınlarımız deneme fırsatı buldu. Doktorumuz da tavsiye ediyor” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aura’dan, mineral, sağlıklı, makyaj, eğitimi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı