ugur okullari - destop
Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 17:23
 
Aura 5. Yılına girmenin gururunu yaşıyor…
İskenderun’da Serap Çam ile Müge Güler’in ortaklığındaki Aura Güzellik Merkezi beşinci yılına girmenin haklı onuru, Türkiye’nin birçok iline hizmet vermenin de gururunu yaşıyor.
Sağlık Haberi
Aura 5. Yılına girmenin gururunu yaşıyor…

Aura Güzellik merkezi kurucularından uzman öğretici estetisyen Serap Çam Merkezlerinin beşinci yılını doldurmanın onurunu yaşadığını belirterek “İskenderun’da 5 yıl önce kurulan Aura Güzellik merkezi bu süre içerisinde kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor” dedi.

Aura Güzellik Merkezinin en önemli misyonunun toplumun her kesimine yüksek kalitede hezimet vermek olduğunu vurgulayan Serap Çam “Ülkemizin değişik illerimizden gelen danışmanlarımızla kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Adıyaman’dan gelen danışanımızla ile birlikte kalıcı makyaj çalışmalar yaptık. ‘Her kadın güzel olmaya hakkı vardır. Bizim de tek amacımız güzel olan insanları daha da güzelleştirmektir” diye konuştu.

Aura güzellik Merkezinde kalıcı dudak ve makyaj uygulaması yapan Emine Avcı, öğretici uzman estetisyen Serap Çam’dan eğitim aldığı için oldukça mutlu olduğunu dile getirerek şunları söyledi: “Burası gerçekten çok sıcak bir ortam, kendimi evimde gibi hissettim. Ben Adıyaman’dan yaptığım araştırma sonrasında buraya geldim. Çok iyi bir ev sahipliğiyle karşılaştım”

İstanbul’da yaşamasına rağmen tüm bakımlarını İskenderun’da yaptırdığını dile getiren Ayşegül Demir ise burada yapılan hizmet ve gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu, yıllardır tüm bakımlarını İskenderun’a gelerek yaptırdığını söyledi.

Aura Güzellik Merkezi ortaklardan Müge Güler de beş yıllarını tamamladıklarını belirterek, Türkiye genelinden bu mesleği yapmak isteyenlerin kendilerine ulaşmaya başlamasının da kendilerine ayrı bir gurur yaşattığını vurguladı.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aura, 5., Yılına, girmenin, gururunu, yaşıyor…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı