ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 12:11
 
ATT-DER 5. İl başkanları Sivas’ta toplandı…
ATT-DER tarafından Sivas’ta gerçekleştirilen 5. İl Başkanları Toplantısı ve Teşkilat Eğitim programına Hatay’dan Genel Başkan Abdullah Baltacı, Genel Başkan yardımcısı Osman Nuri Kundakçı da katıldı.
Sağlık Haberi
ATT-DER 5. İl başkanları Sivas’ta toplandı…

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen Örgütlenme Kapasite Arttırımı Projesi kapsamında “Güçlü STK Güçlü Toplum Güçlü Türkiye” sloganı ile 5-6 Aralık 2019 tarihinde Sivas’da ATT-DER 5. İl Başkanları Toplantısı düzenlendi.

Behrampaşa Otel - Cafe&Restaurant’da yapılan toplantıya Teşkilat Eğitim programının birinci gününe Ankara’dan katılım sağlayan Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Ali Emre Çağan’a, Sivas İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Fethullah Selçuk Moğolkoç, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Rüstem Hasbek, Başkan Yardımcısı Dr. Alper Yıldırım, teşkilat mensuplar ve meslektaşlar katıldı.

ATT-DER Genel Başkan Abdullah Baltacı mesleki eğitimler ile gelişmeleri önemsediklerini, yapılan bu tür toplantıların çok önemli bir hizmet veren meslektaşlarının çalışma azmi, performansı ile hayat kurtarma konusundaki başarı grafiğini daha yukarılara taşıyacağına inandığını söyledi.  

Teşkilat Eğitim programının ikinci gününde Bölge koordinatörleri ve İl başkanlarına temsilci yetki belgeleri takdim edildi. Genel Başkan Yardımcısı Osman Nuri Kundakçı da, meslektaşlarına mesleki eğitim, gelişmeler konusunda bilgi paylaşımında bulunarak “Meslektaşlarımızın olduğu her alanda ve Bayrağımızın dalgalandığı ülkemizin her köşesinde mesleğimize hizmet etmek adına her zaman sorumluluk duygusuyla hareket eden değerli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, yapacakları faaliyetlerde şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

ATT DER Genel Merkez Yönetim Kurulu, Bölge Koordinatörleri, İl Başkanları ve Komisyon Başkanlarını Sivas Valisi Salih Ayhan makamında kabul etti. Sivas Valisi Salih Ayhan tarafından ATT-DER Genel Başkan Abdullah Baltacı ile ATT-DER heyetine Sivas Kongresinin 100. Yılı Münasebetiyle bastırılan kitap ve hediyeler takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ATT-DER, 5., İl, başkanları, Sivas’ta, toplandı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı