Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 11:14
 
Atakaş isim hakkını talebi olmadığını bildirdi!
Yapım çalışmaları devam eden Hatay'ın yeni stadının 3 milyon TL karşılığında isim hakkını alan hayırsever işadamı Recep Atakaş’ın herhangi bir isim hakkı talebinin olmadığını bildirdi.
- Haberi
Atakaş isim hakkını talebi olmadığını bildirdi!

Vali Doğan, Hatay'ın yeni stat yapım çalışmalarının devam ettiğini ve bu kapsamda stadın 20 Eylül'e kadar çim ve koltuk işinin de bitmiş olacağına dikkat çekerek, Hatay'a yapılan yeni stada, takıma 3 milyon lira bağış yapan iş adamı Recep Atakaş isminin 10 yıllığına verileceğini duyurmuştu.

 

Hatay'ın Antakya ve İskenderun ilçelerinde yaşayanların sosyal medyada stadın isim hakkı ile ilgili yaşanan tartışmaların yoğunlaşması üzerine ilginç bir gelişme yaşandı. 3 Milyon liraya on yıllığına yeni Hatay stadının isim hakkının verildiği Hayırsever İşadamı Recep Atakaş Vali Rahmi Doğan'a kararını bildirdi. 

 

Konuyla ilgili Hatay Valiliği yaptığı açıklamada şunlar kaydedidi: ‘17 Haziran 2020 Çarşamba günü Hatayspor’a destek kampanyası toplantısında, ilimizin saygın hayırsever işadamı Recep Atakaş’a dünyadaki tüm futbol takımlarında olduğu gibi sponsorluk karşılığı isim hakkı teklifi yapıldığını açıklanmıştır. Ancak Sayın Recep Atakaş Hatayspor’a desteğinin önceden olduğu gibi bugün de devam edeceğini ve herhangi bir isim hakkı talebi olmadığını bizzat arayarak ifade etmiştir’ .  

600 BİN TL DESTEK VERDİ...

Bu arada Hatay Valisi Rahmi Doğan resmi sosyal medya hesabından da şu gelişmeyi paylaştı: “Hatayspora’a Destek Kampanyasına İşadamı Recep Atakaş 600 Bin TL destek verdiğini tarafıma bildirmiştir. Desteklerinden dolayı Hatayspor adına şükranlarımızı sunuyoruz.  Şimdi sıra Ticaret odaları Borsalar Organize Sanayi Bölgeleri ve tüm gönüldaşlarda...”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atakaş, isim, hakkını, talebi, olmadığını, bildirdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı