tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 18:56
 
Atakaş Hataysopar covid-19 kıskacında!
BB Erzurumspor maçı öncesinde Süper ligin yeni takımlarından Atakaş Hatayspor Kulübünün 28 kişilik kadrodan 17’sinin coronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Spor Haberi
Atakaş Hataysopar covid-19 kıskacında!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş katıldığı bir radyo programında yaptığı açıklamada, önce futbolcuda, sonrasında üç sporcu ve bugün de aldığı duyum üzerine 11 futbolcunun covid-19 testinin pozitif çıktığını ifade etti.

Bu hafta içi yapılan testlerin sonuçlarında toplamda 17 futbolcunun covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla ilgili konuyu federasyon ilgileneceğini belirten Başkan Savaş, şunları söyledi: “Geçmiş olsun diyorum. Allahtan futbolcular fizik olarak güçlü, iyi besleniyorlar. Virüsün bu sporcularda sptomları dahi yok, bir tanesinde hafif septom vardı. Cumartesi günü oynanacak olan BB Erzurumspor maçının ertelenme durumu olabilir. Çünkü Hatay spor kimle oynayacak. Testi pozitif çıkanların 60 ilk on birde oynayan futbolcular. Geriye 11 futbolcu kalıyor. Bununla ilgili sağlık kurulu karar verecek. Sanıyorum birkaç maçımıza mal olabilir. Bugün yarın sağlık kurulu karar verecek”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atakaş, Hataysopar, covid-19, kıskacında!,
Yorumlar
Haber Yazılımı