ugur okullari - destop
Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 18:23
 
Atakaş camiide “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinliği…
İskenderun İlçe Müftülüğüne bağlı kentin çeşitli mahallelerinde eğitim hizmeti veren 4-6 yaş grubu Kur’an kurslarında öğrenim gören minik öğrenciler, “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinliğinde buluştu.
Yaşam Haberi
 Atakaş camiide “Mevlid-i Nebi Haftası” etkinliği…

Nihal Atakaş Camii’nde gerçekleşen etkinliğe İlçe Müftüsü Osman Şekerci, Kur’an kursu öğreticileri, minik öğrenciler ve aileleri katıldı. Kur’an okunan etkinlikte, ayrıca minik öğrencilerden birinin İstiklal Marşı’mızı ezbere okuması ise büyük alkış topladı.

“Mevlid-i Nebi Haftası” içerisinde bulunduklarını, programdan programa koştuklarını ifade eden İskenderun İlçe Müftüsü Şekerci “Ama Cuma gününden buyana samimiyetimle söylüyorum katıldığım en güzel program bu. Şu yavrularımızı görünce yarınlara daha büyük umutla, heyecanla, aşkla bakıyoruz. İnşallah aydınlık yarınlar, aydınlık gelecek bizlerindir” dedi.

Cemaat ile kılınan namazdan sonra çocukların okuduğu salavat ve surelerle devam eden etkinliğin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Müftü Şekerci minik öğrencilere İlçe Müftülüğünce hazırlanan çeşitli hediyeler dağıttı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Atakaş, camiide, “Mevlid-i, Nebi, Haftası”, etkinliği…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı