Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 12:04
 
Aslan 2020 de Anahtar Teslimini Yapacağız
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, beraberinde Oda yönetim kurulu üyeleri ve iş insanıyla birlikte Liya Marin’i ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
Aslan 2020 de Anahtar Teslimini Yapacağız

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve beraberindeki heyeti, Liya Marin Projesini yürüten İnşaat firmasının yönetim kurulu başkanı Sedat Aslan ve şirket yetkilileri karşıladı.

Kentin merkezinde yükselen yaşam merkezi Liya Marin projesini gezip inceleyen Başkan Yılmaz son gelişmeler ve tamamlanmak üzere olan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Sedat Aslan; “İTSO başkanımız Sayın Levent Hakkı Yılmaz ve değerli iş insanlarımıza ziyaretlerinden ve Projemize desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Daha önce projeyi başlatan firmanın ekonomik sıkıntıları nedeniyle bir süre sekteye uğrayan projeye inandık ve ciddi bir yatırım yaparak sahiplendik. Kendimize güveniyoruz Projeyi tüm unsurlarıyla Liya Marin adıyla üstlendik. Müşterilerimize ve yatırımcılarımıza 2020 yılı içerisinde anahtar teslimine başlayacağız. Bu yöndeki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

İTSO Başkanı Yılmaz;  “Yoğun bir çalışma temposuyla harekete geçerek yeni adıyla Liya Marin Projesine adeta yeniden can verdiler. Şantiye alanındaki hummalı yoğun faaliyetlere bizzat tanık olduk. Kısa zamanda oldukça hızlı değişim ve gelişmeler var. Projenin tamamlanmasına az kalmış. Pandemi sürecine rağmen bu devasa projeye sahiplenerek kısa zamanda yeniden ayağa kaldıran değerli, cesur ve girişimci iş insanı Sedat Aslan ve ekibini kutluyoruz. Ayrıca Kentimizde gerçekleştirdikleri yatırım ve istihdamdan dolayı şükranlarımızı sunar başarılar dileriz” dedi.

Liya Marin Şantiye yönetim ofisinde Sedat Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın yanı sıra, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner, İş insanları Bilal Öz ve Süleyman Çelik katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aslan, 2020, de, Anahtar, Teslimini, Yapacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı