kehribar - logo yanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
09 Aralık 2019 - Pazartesi 17:39
 
Asaşspor Futbol Okuluna Bayan Antranör…
Hatay’ın İskenderun ilçesinde geleceğin futbol yıldızlarını yetiştirmek üzere 7-14 yaş grubundaki miniklere hizmet veren Asaşspor Futbol Okulu eğitici kadrosuna Bayan Antrenör dahil etti.
Spor Haberi
Asaşspor Futbol Okuluna Bayan Antranör…

ASAŞ spor Kulüp Başkanı Zeki Göçmen Meryem Gezgen'in Futbol okulunda mevcut Antrenör Halit Ersoylu'ya yardımcı olacağını belirterek “Meryem Gezgen’in, HMKÜ BESYO spor yöneticiliği 4. Sınıf Gazikentspor kadın futbol takımı, Güney Yıldızı kadın futbol takımı 1. Lig ve 3.lig futbol tecrübesi bulunuyor. Artık Asaşspor Futbol okulunda başarılı futbolcular yetiştirmek için çalışacak” dedi.

İskenderun’da uzun yıllardır altyapı eğitimi veren Halit Ersoy nezaretindeki Asaşspor Futbol Okulunda ilk antrenmanına çıkan ve kısa sürede çocukların yakın ilgisiyle karşılaşan yardımcı Antrenör Meryem Gezgen'e veliler de destek verdiği gözlendi.

Genç ve başarılı teknik adam Halit Ersoy da, sporun her alanında yer alan Bayanların Futbol Antrenörlüğünde de başarılı olacağına inandığını ifade ederek “Yardımcı Antrenör Meryem Gezgen ile birlikte çalışmaktan çok mutluyum. Kısa sürede öğrencileriyle kaynaştı. Geleceğin futbol yıldızlarını yetiştirme çalışmalarımızda büyük katkısı olacağını düşünüyorum” diye konuştu.     

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Asaşspor, Futbol, Okuluna, Bayan, Antranör…,
Yorumlar
Haber Yazılımı