ugur okullari - destop
Haber Detayı
16 Haziran 2020 - Salı 11:52
 
Arsuzluya Özel müjdesi…
AK Parti Milletvekili Abdulkadir Özel Turizm, gastronomi ve ekonomi kenti olan ve son dönemde yapılan yatırımlarla büyük bir spor şehri olma hedefine yürüyen Hatay’da Arsuzluya da beklediği hastane müjdesi verdi.
Siyaset Haberi
Arsuzluya Özel müjdesi…

Ak Partili Özel, Yüz binden fazla lisanslı sporcu, yirmi binden fazlasının Arsuz ve İskenderun bölgesinde olduğunun altını çizerek “Bunun 6 binden fazlasının yelken, sualtı sporları ve su topu sporlarında faaliyet gösteren lisanslı sporcular” dedi.

ŞAMPİYONLUĞA YENİ STATTA

TANIKLIK EDECEĞİZ

Sporcu potansiyelinin bir ilin büyük bir beşeri zenginliği olduğuna da işaret eden Özel “Ciddi bir insani sermayedir. Bu sermayeyi hak etiği tesislerle buluşturarak gençlerimizin ileride Hatay’ı ulusal ve uluslararası müsabakalarda göğsümüzü kabartacak zaferlerle temsil edeceklerine inancımı ifade etmek istiyorum. ‘Sene bu sene!’ dediğimiz Hataysporumuzun zaferini de inşallah 25 bin kişilik stadyumumuzda hep beraber tanıklık edeceğiz. El ele omuz omuza yürek yüreğe Hataysporumuzu da Türkiye’de göğsümüzü kabartacak zaferlerle temsil edişine tanıklık edeceğiz” diye konuştu.

ARSUZ HER ŞEYE LAYIK

İskenderun’a yeni bir stadyum kazandırılacağına da değinen AK Partili Özel “Arsuz’a binlerce gencimizin gelip konakladığı ve çeşitli sosyal etkinliklerle ruhsal fiziksel eğitimine katkı sağladığı gençlik kampımız var. Bu kampımızın kısa sürede fiziki eksikliklerini gidererek gençlerimizin hizmetine kısa sürede sunacağız. Bu bölgede onlarca halı saha, basketbol sahası, butik yüzme havuzları ile kapalı antrenman salonlarımızı hemşerilerimize kazandırmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Arsuz her şeyin en güzeline layık, Arsuzlu hemşerilerimiz hizmetin en güzelini hak ediyorlar” şeklinde konuştu.

ARSUZ’A DA HASTANE MÜJDESİ

Geçtiğimiz günlerde Belenli Hassalıya hastane müjdesi verdiklerin hatırlatan Ak Partili Özel şunları kaydetti: “Ondan biraz boynunuz bükük kaldı, farkındayım. O zaman da açıkladım şimdi burada ifade beyan ve taahhütte bulunmak istiyorum. Malumunuz hastanemizin projesi bitti. Fakat sit alanı olması hasebiyle koruma kurulundan projelerin tasdik edilmesi gerekiyor. İnşallah bu ayın sonunda 25-26’sında Hatay Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulundan projeniz onaylanarak geçecek ve Temmuz ayının ilk haftalarında Arsuz Hastanesi’nin ihalesine çıkılacak. Hayırlı olsun, müjdeler olsun…”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuzluya, Özel, müjdesi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı