Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 13:14
 
Arsuz İş İnsanları Derneği’nden Ramazan Kolisi…
ARİAD (Arsuz İş İnsanları Derneği) mübarek Ramazan ayında ihtiyaç insanların iftar sofralarını şenlendirmek ve yüzleri güldürmek amacıyla hazırladığı gıda kolileri, sahiplerine ulaştırıldı.
Yaşam Haberi
Arsuz İş İnsanları Derneği’nden Ramazan Kolisi…

Yaşanan coronavirüs salgını nedeni ile zor bir süreçten geçildiğini belirten ARİAD Başkanı Adnan Ağır bu süreçte birlik ve beraberlik duyguları ile hareket ederek imkanları olanın ihtiyaç sahiplerine destek olmaları gerektiğini, dernek olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında yer almaya gayret gösterdiklerini söyledi.

Ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma duygusunun doruk yaptığı bir dönem olduğunu belirten Başkan Ağır, “Dernek olarak sosyal sorumluluk projelerimiz, etkinliklerimiz ve desteklerimiz yıl boyu periyodik olarak devam ediyor. Ancak, Ramazan ayında yapılan yardımın ayrı bir önemi ve bereketi var. Ramazanın bereketini ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım eli uzatarak birlikte paylaşma düşüncesi ile üyelerimizin desteği ile hazırlanan gıda kolilerini ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz. Mazlumun ve garibin iftar sofrasını şenlendirme gayesi içindeyiz. Bu davranış, birliğimizi ve beraberliğimizi artıracak, birbirimize olan kardeşlik bağını güçlendirerek millet olma şuurunu yenileyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum”  diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz, İş, İnsanları, Derneği’nden, Ramazan, Kolisi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı