kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
22 Nisan 2022 - Cuma 17:06
 
Arsuz EXPO alanında Yeni Türkü coşkusu…
Açıldığı günden itibaren yüz binlerce misafiri ağırlayan EXPO 2021 Hatay’ın Arsuz ilçesindeki alanında hayranlarıyla buluşan Yeni Türkü muhteşem bir konserle coşkulu bir gece yaşattı.
Magazin Haberi
Arsuz EXPO alanında Yeni Türkü coşkusu…

Yeni Türkü, yılların eskitemediği şarkılarını EXPO meydanını dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendirdi. Geç saatlere kadar süren konseri izleyen Hataylılar, eğlence ve müzik dolu bir gece yaşadı. Hatay’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu, “Büyük önder Atatürk’ün hasta yatağından kalkıp ana vatana kattığı topraklarda, genç kuşaklarla birlikte şarkılarımızı söylüyoruz. EXPO, Hatay’a ve ülkemize hayırlı olsun. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Alanı dolduran binlerce Hataylı ile şarkılarını seslendiren Yeni Türkü unutulmaz şarkılarından biri olan “Bana Bir Masal Anlat Baba” şarkısını “Bana Bir Masal Anlat Baba İçinde EXPO Olsun İçinde Hatay Olsun” şeklinde uyarlayarak seslendirdi ve büyük alkış topladı.

Gecenin sonunda alandaki süs havuzunda düzenlenen gösteri görsel bir şölene dönüştü. Özellikle müzik eşliğinde oluşturulan Atatürk silueti izleyenler tarafından büyük alkış topladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz, EXPO, alanında, Yeni, Türkü, coşkusu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı