tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 11:02
 
Arsuz’da Zakkum’la yaza merhaba konseri
Hatay’ın Arsuz Belediye tarafından düzenlenen, İş insanı Sedat Şahin’in sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘Yaza Merhaba’ Grup Zakkum konserinde katılımcılar özellikle de gençler keyifli bir gece yaşadı.
Magazin Haberi
Arsuz’da Zakkum’la yaza merhaba konseri

Arsuz ‘Kent Meydanındaki konsere binlerce vatandaş, ilçe Emniyet müdürlüğü ekiplerinin güvenlik kontrollerinden geçerek alana girdi. Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Belediye meclis üyeleri, sponsor iş insanı Sedat Şahin, Sivil toplum kuruluş temsilcileri de konseri izledi.

Gençlerin sevdiği pop müzik gruplarından Zakkum sahneye çıkmasıyla muhteşem gece başladı. Bir birinden güzel şarkılarını seslendiren Zakkum grubu, konser alanını dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, 1 Temmuz yeni pandemi sürecinde yaşamın sürdürülebilir olması için başta gençler olmak üzere, vatandaşların maske ve mesafe konusuna çok dikkat etmelerini, tedbiri elden bırakmamalarını hatırlattı.  

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin de bu tür konserlerin devam etmesi için herkesin özellikle pandemi kuralları konusnuda tedbiri elden bırakmadan eğlenmeleri gerektiğine işaret etti.  

Konserin sonunda ise Zakkum grubuna Başkan ve Milletvekili tarafından çiçek verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz’da, Zakkum’la, yaza, merhaba, konseri,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı