kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 08:43
 
Arsuz’da Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, 1 Martta açıklanan “Yeni Kontrollü Normalleşme Sürecine” dair açıklamalarda bulundu.
Sağlık Haberi
Arsuz’da Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci

Hatay’ın orta riskli bölge olması ve uzun süredir sadece paket servis veya al götür şeklinde hizmet veren esnaflarımızın yeniden işletmelerini açarak müşteri kabul etmeye başlamaları hepimizi mutlu etmiştir diyen Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven,” Tatil ve turizm cenneti Arsuz’umuzda faaliyet gösteren tüm esnaflarımızın maske-mesafe-hijyen kurallarına uygun olarak çalışacaklarını bilerek, tüm bölge halkımızı ilçemizde ağırlamaktan mutlu olacağız.

Bol oksijenli temiz bir havada lezzetli balık, ızgara ve meze çeşitleriyle hizmet veren Arsuz’lu işletmelerimize hayırlı işler bol kazançlar dilerken, ilkbahar aylarının başında denize nazır ve yayla mekanlarında bol oksijenli bir ortamda ailelerinizle birlikte maske-mesafe-hijyen ve ilçe hıfzıssıhha kararlarına uyarak ilçemize bekliyoruz.

Sarı renkle ifade edilen orta riskli Hatay ilimizi, Mavi renkle ifade edilen düşük riskli bölge yapmak için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız,” dedi

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz’da, Yeni, Kontrollü, Normalleşme, Süreci,
Yorumlar
Haber Yazılımı