ugur okullari - destop
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 14:13
 
Arsuz’da Uyuşturucuyla mücadele toplantısı…
Hatay’ın Arsuz ilçesinde de uyuşturucu ile mücadele konusunda tüm organların uyum içerisinde çalışması, yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla toplantı gerçekleştirildi.
- Haberi
Arsuz’da Uyuşturucuyla mücadele toplantısı…

Uyuşturucuyla mücadele konusunda tüm organların uyum içerisinde çalışmasını amaçlayan, tüm yurtta eş zamanlı gerçekleştirilen, Arsuz’da da Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Kaymakam Musa Sarı başkanlık etti.

Toplantıda uyuşturucu kullanımı gerçekleşebilecek parklar, okul ve çevreleri, metruk binalar ve benzeri hususlar değerlendirilirken geçmiş yıllar ve bu yıl istatistikleri ile yapılan ve yapılacak eğitimler masaya yatırılarak kurumlara çeşitli görevler taksim edildi.

Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Halil Karabacak, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Karakaş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirdelen, İlçe Tarım Müdürü Serkan Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Pelin Türbedar Gökpınar, İlçe Müftüsü Mehmet Çinar, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe Sümer, Zabıta Müdürü Mehmet Cevdet Aydemir İle kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz’da, Uyuşturucuyla, mücadele, toplantısı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı