ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 20:15
 
Arsuz da Üç Festival
Arsuz Belediyesi ve Arsuz Kaymakamlığının ortak düzenlediği ve 3 gün devam edecek olan “Arsuz Doğa ve Su Sporları Festivali” büyük bir coşku ile başladı.
Magazin Haberi
Arsuz da Üç Festival

Arsuz Belediyesi ve Arsuz Kaymakamlığının ortak düzenlediği Arsuz Doğa ve Su Sporları Festivali’nin konser alanında yerel sanatçıların sahne aldığı konseri izleyen Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Belediye Başkanı Asaf Güven sanatçılara da çiçek verdi.

Arsuz’un önemli tatil kentlerinden biri olduğunu belirten Başkan Güven, “ Arsuz’un önemi, şimdiye kadar çok fazla kavranmamış, tanınmamıştı. Hak ettiği yerde olmadığını hepimiz biliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımız Arsuz’un hak ettiği yerlere gelmesi ve daha çok tanınması adına olacaktır. Özellikle kaymakamlığımız ile birlikte çalışarak, birlikte hareket ederek Arsuz’a her türlü etkinliği getirmeye çalışıyoruz. Bu etkinlikleri arttırarak ve sizlerin de düşüncelerinizi, fikirlerinizi, projelerinizi bize sunduğunuzda daha önemli başarılar elde edeceğiz ” ifadelerini kullandı.

ARSUZ’DA ÜÇ FESTİVAL

Bu yıl üç festivalin olacağını belirten Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “ Yıldızlar geçidi olacak festivalimiz önümüzdeki ay sizleri bekliyor. Biz belediyemiz ve tüm kurumlarımızla işbirliği halinde, Arsuz halkının hizmetinde olduk ve her zaman olmaya devam edeceğiz. Bu güzel programda emeği geçen başta belediye başkanımız ve ekibine, görev alan arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gündüzleri etkinlikler akşamları konserler bizleri bekliyor. Sizlere eğlence dolu, tutku dolu, adrenalin dolu saatler diliyorum,” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz, da, Üç, Festival,
Yorumlar
Haber Yazılımı