ugur okullari - destop
Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 16:24
 
Arsuz’da Trafik Etkinliği
Arsuz Turizm ve Kültür Derneği tarafından “Trafik Kazalarının Önüne Geçmek ve Farkındalık Yaratmak” adına etkinlik düzenlendi. Belediye Başkanı Asaf Güven, etkinliğe katılarak kurallara uyun mesajı verdi.
Yaşam Haberi
Arsuz’da Trafik Etkinliği

Gökmeydan trafik uygulama noktasında düzenlenen etkinliğe Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Emniyet Müdür Yardımcısı Talip Gönül ve Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan ve dernek üyelerinin katıldı.

 Son yıllarda Arsuz’da gerçekleşen trafik kazalarının artması ve trafik kurallarına uyulmaması sebebiyle can kaybının fazlalaştığını belirten Başkan Güven, “Trafik bir sorundur, bir canavardır.  Hepimiz trafik kurallarına uymazsak, yaşadığımız acılar olacak.  Son zamanlarda Arsuz’un değişik yerlerinde trafik kazalarından can kaybımız oldu. Trafik kurallarına uyduğumuz sürece bu kazaları en aza indirmiş oluruz. Maddi ve manevi kayıpların birçoğu, trafik kazalarıyla oluşur. Bu nedenle, vatandaşlarımıza bazı kuralları hatırlatmak, tehlikeyi göstermek amacıyla, Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin düzenlediği bilgilendirme etkinliğinde, broşür dağıttığı için onlara teşekkür ediyorum. Bütün halkımızı trafik kurallarına uymaya davet ediyorum.

İlçemize hastanenin en kısa sürede yapılması için, üstümüze düşen gerekli tüm çalışmaları yapmaya ve görüşmeleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz, ” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz’da, Trafik, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı