ugur okullari - destop
Haber Detayı
15 Kasım 2019 - Cuma 13:05
 
Arsuz’da ‘herkes için spor’ etkinliği
Arsuz Kaymakamlığı ve ‘Herkes İçin Spor’ Federasyonu işbirliğiyle, Belediye ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçede bulunan çeşitli kurum-kuruluşların katkısıyla sportif etkinlik yaptı.
Spor Haberi
Arsuz’da ‘herkes için spor’ etkinliği

İlçede bulunan bazı okul öğrenciler ile çeşitli grupların hazırlamış olduğu ve yoğun ilgi gören gösterilerle etkinliğe Arsuz Kaymakam vekili Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın da katıldı. Çeşitli sportif etkinliklerin bir arada gerçekleştiği programda, özellikle sporun insan hayatındaki önemi ve hayatını nasıl etkilediği vurgulandı.

 

Sporun yaşam kalitesi için önemli olduğunu belirten Arsuz Belediyesi Başkan Vekili Corç Turan “Spor, huzur ve mutluluğumuz için, sağlığımız için vazgeçilmez bir unsurdur. Arsuz Belediyesi olarak, doğa ve su sporları başta olmak üzere birçok branşta halkımızı spor yapmaları için teşvik etmeye çalışıyoruz. Herkesin sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle, bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gösterilerin ardından öğrenci ve katılımcılara çeşitli hediyeler verilerek, alanda kurulan stantlar gezildi. Günün hatırası olarak toplu fotoğraf çekimi gerçekleşti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arsuz’da, ‘herkes, için, spor’, etkinliği,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı