ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 13:34
 
Arsuz’da 4 Gün Milyonfest rüzgârı esti…
Arsuz Kaymakamlığı ile Belediyenin katkılarıyla Milyon Yapım tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen yurdun dört bir yanından gelen gençleri bir araya getiren “Milyonfest Arsuz” sona erdi.
Magazin Haberi
   Arsuz’da 4 Gün Milyonfest rüzgârı esti…

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen on binlerce insanın ve ilçe halkının katılımıyla Gözcüler Plajında gerçekleşen Milyonfest Arsuz, son gününde Türkiye’nin birbirinden başarılı sanatçıların sahne aldı.

 

Tarihi, turizmi ve kültürel değerleri ile ön plana çıkan Arsuz'da yapılan MilyonFest Arsuz; Umut Kuzey öncülüğünde, Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesi katkılarıyla gerçekleşti.

 

İlçede bu tür organizasyonların olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Selda Bağcan konserinden önce Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile birlikte sahneye çıkan Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven,

“Arsuz bildiğiniz gibi çalışkan insanları, verimli topraklarıyla, şu gördüğünüz sahiliyle, tarihi güzellikleriyle, sizin gibi güzel insanlarıyla tanınan bir turizm kentidir. Türkiye’de sayılı yerlerde yapılan Milyonfest var. Onun arkasında hem sanatçı hem de iyi bir organizatör olan Umut Kuzey var. Gelen misafirlerimizin memnun kalması bize bu festivalin her yıl burada yapılması gerektiği mesajını verdi. Bundan sonraki yıllarda yine bu festivalleri şehrimizde gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

 

Kaymakamı Musa Sarı da 4 gün boyunca birbirinden güzel sanatçılar ile bölge gençliğini buluşturan, Milyonfest’i ilçeye kazandıran Umut Kuzey ve Milyon Yapım’a, Belediye Başkanına, emeği geçenlere teşekkür ederek “Biz bu kalabalıktan başkanımla şu mesajı aldık; Bundan sonra milyon fest her yıl burada olsun. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

 

Yoğun katılımla başlayan ve her gün katlanarak artan katılım festivalin gelenekselleşeceğinin sinyallerini verdi. 4 gün süren festival için gelen on binlerce insan, Arsuz’dan mutlu ayrıldı. Başta Hatay ve İskenderun olmak üzere bölgenin diğer şehirlerinden de gelen gençler festivale sahip çıkarak büyük ilgi gösterdiler. 

 

Festivalin son gününün kapanışını usta sanatçı Selda Bağcan ve Türkiye’nin en iyi rock gruplarının başında gelen Duman yaptı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , , Arsuz’da, 4, Gün, Milyonfest, rüzgârı, esti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı