ugur okullari - destop
Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 13:35
 
ARİAD’ tan Kalkan’a Ziyareti
Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, Arsuz Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Dinçer Dinsever Kalkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
ARİAD’ tan Kalkan’a Ziyareti

Yönetim Kurulu üyeleri Tuğba Kara, Soydan Soydaş, Metin Ağır, Gökhan Tutar ve Erkan Horuz ile birlikte, Arsuz İlçe Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan Dinçer Dinsever Kalkan’ı makamında ziyaret eden ARİAD Başkanı Adnan Ağır, çiçek sunarak “hayırlı olsun” dedi.

Sosyal mesafe kuralına riayet edildiği ziyarette ARİAD Başkanı Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever Kalkan’a görevinde başarılar diledi.  Başkan Ağır, dünyanın pandemiden dolayı zor bir süreçten geçtiğini hatırlatarak “Rabbim, ülkemizin ve milletimizin yardımcısı olsun.  Bu dönemde hastalıktan dolayı birkaç meslek mensubu var ki, gerçekten cansiperane verdikleri hizmetle takdiri hak ediyorlar. Bunlardan biri sağlık çalışanları diğeri sizin de mensubu olduğunuz emniyet ve güvenlik güçlerimizdir. Allah sizlerden razı olsun” dedi.

Ziyaretten ve güzel dileklerinden ötürü ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Kalkan ise emniyet mensuplarınca Arsuz'da yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi, Arsuz’un huzur ve güvenliği için birlikte çalışmaları gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARİAD’, tan, Kalkan’a, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı