ugur okullari - destop
Haber Detayı
05 Ekim 2019 - Cumartesi 11:33
 
Anaokulunda çılgın saç partisi ve defile…
İskenderun Anaokulunda uyum haftası çerçevesinde ‘çılgın saç partisi ve defile’ etkinliğiyle minik öğrenciler ile veliler birlikte keyifli vakit geçirdiler.
Eğitim Haberi
Anaokulunda çılgın saç partisi ve defile…

Daha önce General Şükrü Kanadlı’nın köşk olarak kullandığı, daha Kız Meslek Lisesi, bir dönem de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kullanılan bina eğitim yuvasına dönüştürülerek İskenderun Anaokulu oldu.

İskenderun Anaokulunda eğitim gören öğrencilere hizmet veren kurum imza attığı birbirinden farklı etkinliklerle dikkat çekiyor. Anaokulunun Mevlana sınıfı öğretmeni Merve Türker, ‘Uyum Haftası’ etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler ‘Çılgın saç partisi ve defile için podyuma çıktı. Miniklerin gösterileri ailelerinden büyük alkış aldı.

Açılış öncesinde ailelere seslenen Mevlana Sınıfı Öğretmeni Merve Türker, uyum haftasını çeşitli etkinliklerle geçirdiklerini ifade ederek “Biliyorsunuz ki çocuklar kendilerini mutlu bulduğu ortamda iyi hissederler.  Bu nedenle sınıf olarak uyum haftasında çılgın saç partisi düzenledik. Onların uyumunu sağlamak ve kendilerine olan güvenlerini arttırmak için sizlere bu etkinliği düzenlemiş bulunuyoruz” dedi.

Sınıf öğretmeninin katkısıyla tüm öğrencilerin saçları farklı sitilde yapıldı, müzik eşliğinde ailelerinin karşısına çıktılar. Zaman zaman heyecanlı anların yaşandığı çılgın saç partisi ailelerden de büyük takdir gördü. Etkinlikte minik öğrenciler ile aileleri de keyifli anlar yaşadılar.  

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anaokulunda, çılgın, saç, partisi, ve, defile…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı