ugur okullari - destop
Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 12:46
 
Anadolu’nun Renkleri-4 Şöleni 14 Aralık’ta…
İskenderun Musiki Derneği Halk Dansları Topluluğu’nun geleneksel hale getirdiği bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Anadolu’nun Renkleri halk oyunları şölenini 14 Aralık tarihinde İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarında gerçekleştirilecek.
Yaşam Haberi
Anadolu’nun Renkleri-4 Şöleni 14 Aralık’ta…

İskenderun Musiki Derneği Halk Dansları Topluluğu Esra Sabahat Yerli Antrenörlüğünde Halk oyunlarına gönül vermiş çeşitli meslek gruplarından oluşan 20-25 kişilik halk dansları gönüllüsü yaklaşık 3 aylık bir çalışma yaptı. Halk Dansları Topluluğu bu yıl da yurdun çeşitli yörelerini harmanlayarak kendi senteziyle Anadolu’nun Renkleri- 4 Halk oyunları şöleni için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Son üç yıldır her sunumu akıllara kazınan Anadolu’nun Renkleri ile bu yıl da İskenderun Musiki Derneği Halk Dansları Topluluğu, tüm halkoyunları sevdalılarını vatanın dört bir yanından sunacakları şölene davet etti.

Anadolu’nun Renkleri-4 Halk oyunları şöleni İskenderun Teknik Üniversitesi Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı’nda 4 Aralık Cumartesi Akşam saat 20.00’de halkoyunları severlerli buluşturacak.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anadolu’nun, Renkleri-4, Şöleni, 14, Aralık’ta…,
Yorumlar
Haber Yazılımı