ugur okullari - destop
Haber Detayı
30 Kasım 2019 - Cumartesi 18:58
 
Amanosların zirvesinde kardeş okul kucaklaşması…
İskenderun Dr. Gani Bahadırlı ilkokul öğrencileri 45 kilometre uzaklıktaki Amanosların zirvesinde ‘kardeş okul’ Kömürçukuru İlkokulu öğrencileriyle kucaklaştı kitap, atkı ve bere hediye etti.
Eğitim Haberi
Amanosların zirvesinde kardeş okul kucaklaşması…

Belen ilçesi sınırlarında ve Amanosların zirvesinde bulunan Kömürçukuru İlkokulu’nun öğrencilerine Dr. Gani Bahadırlı İlkokul 3-D sınıf öğretmeni Kazım Boynueğri'nin öncülüğünde toplanan kitaplar ile hazırlanan atkı, bere hediyeler yine toplayan öğrenciler tarafından hediye edildi.

Kömürçukuru ilkokulda düzenlenen etkinliğe Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belediye Başkanı İbrahim Gül ve Eşi Kifayet Gül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Kömür çukuru Mahalle Muhtarı Servet Kurt, Gani Bahadırlı İlkokulu 3 D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri katıldı.

Sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamak adına Kömürçukuru İlkokul öğrencilerine atkı, bere ve eldivenden oluşan hediyeyi okul bahçesinde öğrenciler birbirlerine vererek teşekkür edip sarılarak güzel anları paylaştı ve yaşadılar.

 Belediye Başkanı İbrahim Gül; böylesine anlamlı bir etkinliğe katkı sunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, bu projenin destekçisi olan Dr. Gani Bahadırlı Okul Müdürümüz Nazım Karabulut'a, eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum ”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Amanosların, zirvesinde, kardeş, okul, kucaklaşması…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı