tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 18:42
 
Altın Ateş Grup başarıyı mangalla kutladı…
Altın Ateş Group, GES (Güneşten Elektrik Üretimi) yatırımı, İSO’nun ikinci 500 sıralamasına girmesi ve Türkiye Fortune’de elde ettiği başarıları, dostlarıyla mangal başında kutladı.
Ekonomi Haberi
Altın Ateş Grup başarıyı mangalla kutladı…

Kimya, plastik hammadde, gübre, tarım ürünleri, demir ve çelik, doğalgaz, lojistik ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren Altın Ateş Group, bölgenin en büyük depolama alanı olan tesisinde, GES (Güneşten Elektrik Üretimi) projesi uygulamasını tamamladı.

 

Yatırım atağını iş dünyası ve sektör temsilcileriyle paylaşmak üzere, İskenderun Azganlık mahallesindeki antrepoda yemek vererek kutlayan Altın Ateş Group Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.

 

Yenilebilir enerjiye odaklanan Altın Ateş Group Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, toplam 5 adet depolarda çatıların güneş panelleriyle konuşlandığını aktararak “Çevre dostu yatırımlarımızı önemsiyoruz. Yenilebilir enerjiyle hem firmamızın elektriğini üreteceğiz hem de bölgenin elektrik ihtiyacını karşılayacağız. Bunun yanında yeni Antrepo ve depo inşaatımız için temelimizi attık. Ülkemize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

 

Altın Ateş Group’un, Türkiye Fortune 500’de ilk 188’de olduğunu anımsatan Başkan Uğur Ateş, “İhracatını en çok arttıran 11. Şirket, satışını en çok arttıran 20. Şirketiz, yeni hedeflere odaklandık. Bugünü yaşarken yarını kurmak zorundayız. Geleceğin dünyasında bizde yerimizi almak istiyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz. Konuklara katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kutlamaya katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise, Altın Ateş Group Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş’e yeni yatırımlarından dolayı teşekkür ederek, hayırlı olmasını diledi.

 

Hoş sohbet ortamında gerçekleşen yemeğe, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun OSB Başkanı Ayhan Tosyalı, Doğu Akdeniz Gümrük Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım, Gelişim ve Palmiye Hastaneleri Sahibi Metin Yıldız, sanayici ve iş insanları katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altın, Ateş, Grup, başarıyı, mangalla, kutladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı