kehribar - logo yanı
Haber Detayı
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 19:15
 
Akşener Kırıkhan’da esnafı dinledi!
Kırıkhan’da esnaf gezisi sırasında 610 lira ile geçindiğini ifade eden vatandaşın durumuna şaşıp kalan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Bir devlet, iktidar vatandaşının aç kalmamak ve açıkta kalmamasını sağlamakla mükellef!” dedi.
Siyaset Haberi
Akşener Kırıkhan’da esnafı dinledi!

Kırıkhan’da davul-zurnalarla karşılanan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin Hatay il başkanı Şefik Çirkin’le beraber ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Esnafları ziyaretinde, ekonominin durumunu soran İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 20 Ocak 2021’den beri esnaf ziyareti yaptığını belirterek “Kapıdan içeri girdiğim zaman iktidarı iktidar partisini germiyorum, kendi partimi övmüyorum, propaganda yapmıyorum, soru soruyorum. Çünkü siz esnaflardan çok şey öğrendim. Sorunları dinleyerek meclis gündemine getiriyorum” dedi

 

Bir kuyumcu esnafı, Akşener’e durumlarının iyi olduğunu, vatandaşların yatırım amaçlı altın aldığını, ilçedeki diğer kuyumcu esnafının da durumundan memnun olduğunu ifade etti.

 

Pandemi nedeniyle iki yıldır esnafın zor günler geçirdiğini vurgulayan bir esnaf da artık jantta gittiklerini söyledi.

 

610 lira ile geçindiğini aktaran bir vatandaşın anlattıklarını şaşkınlıkla dinleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “Böyle bir şey olamaz, Bir devlet, iktidar vatandaşının aç kalmamak ve açıkta kalmamasını sağlamakla mükelleftir!” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akşener, Kırıkhan’da, esnafı, dinledi!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı