kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
25 Ekim 2021 - Pazartesi 16:44
 
Akay Sigorta’dan sosyal sorumluluk buluşması…
Arsuz Gökmeydan Rehabilitasyon Merkezinde eğitim gören çocuklarla buluşan Akay Sigorta ailesi sosyal sorumluluk projesi kapsamında, hediyeler dağıttı, birlikte eğlenceli dakikalar yaşadılar.
Eğitim Haberi
Akay Sigorta’dan sosyal sorumluluk buluşması…

Arsuz Gökmeydan Rehabilitasyon merkezi ile Ali ve Süleyman Bölücü ortaklığındaki Akay Sigorta ailesi, işbirliğiyle çocuklar için sonbahara veda partisi düzenlendi. Etkinlik öncesinde getirilen hediyeleri tek tek çocuklara takdim edildi. Animasyoncuların da hazır bulunduğu etkinlikte gün boyunca çocuklarla dans edildi, oyunlar oynandı.

Arsuz Mira sahibi Soydan Soydaş’ın katkıları ile BatıGang grubu Sonbahara Veda partisinde verdikleri konserle birbirinden güzel şarkıları seslendirdi, çocuklar da müzik eşliğinde keyifli anlar yaşadılar.  

Arsuz Gökmeydan Rehabilitasyon merkezi sahibi Tuğba Kara’ya kendilerine bu fırsatı verdiği için ayrıca teşekkür eden Ali ve Süleyman Bölücü ortaklığındaki Akay Sigorta ailesi, Sonbahara Veda Partisinin geleneksel hale gelmesi için katkıyı yapmaya hazır olduklarını iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akay, Sigorta’dan, sosyal, sorumluluk, buluşması…,
Yorumlar
Haber Yazılımı