ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 17:52
 
Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Güven tazeledi
AK Parti İskenderun İlçe teşkilatı Cumhur ittifakı vekilleri, belediye başkanları iş dünyası ve delegelerin ilgi gösterdiği 7. Olağan kongrede Abdulkerim Güven, güven tazeledi.
Siyaset Haberi
Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Güven tazeledi

Sakarya Mahallesi açık hava semt pazarında gerçekleştirilen Ak Parti İskenderun 7. Olağan kongresinde mevcut İlçe Başkan Abdülkerim Güven’in başkanlığında tek liste ile seçime gidildi. Kongreye Cumhur ittifakın tüm Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İş dünyası ve Ak parti delegeleri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan 7 Olağan Genel kurulda güven tazeleyen Ak Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Türkiye Cumhuriyeti’nin dünyada güçlenerek ayağa kalktığına vurgu yaparak “Bölgemizde ve ülkemizde AK Parti tüm ülkede vatandaşın partisi haline gelmiştir. Kuluşumuzdan bu yana tüm tehditlere rağmen ayakta kalarak halkın yanında duran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyuz” dedi.

Katılımcıların dilek ve temennilerde bulundukları genel kurulda tek listenin yer aldığı Ak Parti İskenderun ilçe yeni yönetimi için delege oy verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İskenderun, İlçe, Başkanı, Güven, tazeledi,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı