ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 12:35
 
Ak Parti İl Başkanı Yeşildal’a tebrik ziyareti…
Ak Parti Hatay il Başkanlığı görevine getirilen eski Milletvekili Adem Yeşildal’a partili ilçe Belediye başkanları tarafından tebrik ziyareti gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
Ak Parti İl Başkanı Yeşildal’a tebrik ziyareti…

Üç dönem milletvekilliği yapan ve Hatay siyasetinde önemli bir birikime sahip yeni İl Başkanı Adem Yeşildal koltuğa oturur oturmaz tebrik ziyaretleri başladı. 24-25 ve 26 dönem Hatay Milletvekilliği yapan ve AK Parti İl Başkanlığına atanan Adem Yeşildal'ı İlçe Belediye Başkanlarını İl Teşkilat binasında kabul etti. Belediye Başkanları İl Başkanı Yeşildal’a yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olması ve görevlerinde başarılar diledi.

Ziyarette katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da tebriklerini ilettiği yeni il başkanı Adem Yeşildal’a “Rabbim Hatay'ımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

HBB MECLİS ÜYELERİYLE TOPLANTI

Parti binasında ayrıca Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal başkanlığında Belediye Başkanları ile Meclis üyelerinin de katıldığı toplantı yapıldı. Toplantıda HBB Meclisinde yer alan gündem maddeleriyle ilgili görüş alışverişinde de bulunuldu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Yeşildal’a, tebrik, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı