Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 12:15
 
Ailelerin kavgası Millet Parkını ringe döndürdü!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde Millet Parkında çocukların oyun alanı içerisinde çıkan tartışmada önce kadınlar saç saça baş başa girdi, ardından aynı yerde bu kez kavga evden kadınların erkekleri yumruklaştı.
Yaşam Haberi
Ailelerin kavgası Millet Parkını ringe döndürdü!

İskenderun’a kısa bir süre önce kazandırılan Millet Parkı içerisinde zaman zaman istenmeyen görüntüler meydana geliyor. Çocuklarını oyun parkına getiren kadınlar arasında çıkan tartışma kavgayla sonuçlandı. Millet Parkındaki oyun parkı, bir anda adeta ringe dönüştü.

 

ÖNCE KADINLAR SAÇ BAŞA…

Birkaç gün önce çocuk parkında meydana gelen tartışmada büyüklerin birbirlerine sözle tartışması önce kadınlar arasında saç baş yolmaya varan kavgaya dönüştü. Çevredeki erkeklerin de ayırmaya çalıştığı kadınlardan birisinin yere düştüğünde küçük çocuk kadının altında kaldı. Güçlükle çevreden yetişenlerin ayırdığı olayda yine çocuklar annelerinin neler yaptığını izledi. Oyun parkındaki çocuklar da bu anları korku ve tedirginlikle izlediler. Çevredekilerin araya girmesiyle kavga edenler ayrıldı.

 

SONRA ERKEKLER YUMRUK YUMRUĞA

Bir süre sonra kavgaya karışan kadınların erkekleri de olay yerine gelerek kavgaya tutuştular. Yumruk yumruğa giren tarafların kavgasıyla çocukların oyun parkı tam bir ringe dönüştü. Bu anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Özellikle çocukların önünde gerçekleşen büyüklerin bu kavgalarını yine yakınları ve çevreden gelenler güçlükle ayırabildiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ailelerin, kavgası, Millet, Parkını, ringe, döndürdü!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı