Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 19:49
 
Ahlak Bürosundan ikamete ‘Poker’ baskını!
Hatay’ın Antakya ilçesinde Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin düzenlediği baskında poker oynandığı belirlenen ikamette bulunanlara para cezası yağdırıldı.
Yaşam Haberi
Ahlak Bürosundan ikamete ‘Poker’ baskını!

Edinilen bilgilere göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerince il geneli kumar oynatılan yerler üzerinde yapılan çalışmalarda; Turunçlu Mahallesi Göktepe Sokak üzerinde bulunan bir ikamette kumar oynandığı belirlendi. 15 şahsın olduğu, ikamette bulunan masa etrafında bulunan A.A., U. İ. , H. Ç. , B.G. , M. K. , T.K. isimli 6 şahsın iskambil kağıtları ile poker diye tabir edilen oyunu oynadıkları ekiplerce görüldü.

Masa üzerinde bulunan toplam 148  adet iskambil kağıdına, 199 adet oyun puluna, 5 adet 200 TL, 29 adet 100 TL, 60 adet 50 TL ve 27 adet 100 Dolar  toplamda 6900 TL ve 2700 Dolara el konuldu.

İkamet sorumlusu olan Ö. S. ve işyerini işleten yabancı uyruklu R. H. isimli şahıslara kumar oynanması için yer ve imkan sağlama suçundan adli işlem yapıldı. Poker oynayan 6 şahsa kumar oynamaktan 1225 TL idari para cezası kesildi. İkamette bulunan 15 şahsa sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymamaktan gerekli tutanak tanzim edildi. Şahıslar gerekli işlemler için Asayiş Şube Müdürlüğüne intikal ettirildi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahlak, Bürosundan, ikamete, ‘Poker’, baskını!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı