kehribar - logo yanı
Haber Detayı
02 Mart 2021 - Salı 15:13
 
Age Provocateur İş Dünyasına Hizmet Veriyor
Yeni nesil teknoloji ve dijital dünyasının genç temsilcilerinden, Age Provocateur şirketinin yöneticileri Gülşah Erdener Akın ve Duygu Birecikli’nin çalışmaları Dijital teknoloji ve bilişim dünyasında yerini aldı.
Ekonomi Haberi
Age Provocateur İş Dünyasına Hizmet Veriyor

İş dünyasının sayılı şirketlerini, dijital teknoloji ve bilişim yazılımcıları ile buluşturan Age Provocateur teknoloji şirketin ortakları İskenderunlu genç girişimci Gülşah Erdener Akın, Duygu Birecikli, en küçük yazılım ihtiyacından en zor, inovatif ve kapsamlı yazılıma kadar şirketlerin ihtiyacına özel hizmet sağlıyor.

Age Provocateur Kurucu Ortağı Gülşah Akın, Türkiye’de tüm yazılım çalışmalarının en iyi haliyle yapılabildiğini şirketlere aktarmak ve yazılımcıları şirketlerle buluşturmak üzerine çalıştıklarını belirterek,” Türkiye’nin her yerinden, Kahramanmaraş’tan, Antalya’dan, Gaziantep’ten, İzmir’den Ankara’dan 60 bilişim şirketimiz var. Amacımız şirketlerin ihtiyacına uygun bilişim şirketini projeye dâhil ederek hem yazılımcı ekibin yeteneğini şirkete aktarmak hem de şirketin ihtiyacını çözüm ortaklarımız olan yazılımcı ağımızdan çözmek. Bu şekilde firmaların endüstri 4.0’a adapte olması, dijital “dönüşüm” süreçlerini tamamlamaları için onlara bir yetenek havuzu sunuyoruz. Yazılım geliştiricilerin, dünya çapında yazılımlar yaptıklarını duyurmaları ve daha iyisini, daha yenisini, en yenisini yapmaları için çalışıyoruz” dedi.

Duygu Birecikli faaliyetleri ile ilgili olarak: “Ülkemiz ekonomisinin kalkınmasında teknoloji ve yazılım konusunda markalaşmak ve yazılım ihraç eden bir ülke haline gelmek büyük önem taşıyor. Uluslararası boyutta ilgi gören pek çok başarılı projenin arkasında Türk yazılım geliştiricileri yer alıyor. Türk yazılım geliştiricilerinin yaptıkları işleri, becerilerini göstermek üzere yola çıktık. Küçük, büyük demeden sektör bağımsız olarak tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayabilecek yazılım ve teknoloji çözümlerini çözüm ortaklarımız kanalıyla Age Provocateur güvencesiyle üretiyor ve sunuyoruz. Teknolojiyi bu anlamda demokratikleştiriyoruz diyebiliriz. Doğru projeyle temsil ettiğimiz doğru yazılımcıyı buluşturuyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Age, Provocateur, İş, Dünyasına, Hizmet, Veriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı