kehribar - logo yanı
Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 11:30
 
Aaron Boupendza Atakaş Hatayspor’da kalıyor...
Rus liginden Krasnador takımının talip olduğu ve prensipte anlaştığı Süper ligin en çok konuşulan transferi, gol kralı Aaron Boupendza’nın Atakaş Hatayspor’da kalmayı tercih ettiği bildirildi.
Spor Haberi
Aaron Boupendza Atakaş Hatayspor’da kalıyor...

Geçen hafta Rusya Ligi'nde mücadele eden Krasnador takımına gittiği kamuoyu ile paylaşılan Atakaş Hatayspor yönetimi Gabonlu yıldız futbolcusu Aaron Boupendza’ya son söz bırakılmıştı.

Yapılan görüşmelerin sonlandırıldığını kamuoyuna duyuran Atakaş Hatayspor Basın sözcüsü Rahmi Vardı basın mensuplarına Boupandza’nın kararını açıkladı.

Basın sözcüsü Vardı Kulübün oyuncusu Boupendza takımında kalmayı istediğini belirterek “Oyuncumuzla son anda görüştüğümüz neticede Atakaş Hatayspor’da oynamaya devam edeceğini beyan edince, biz de hem kulüp olarak, hem de Rus Krasnador kulübü yetkilileri bu tercihe saygıyla karşıladı ve transfer noktalandı. Türkiye liginde oynamaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Rus Krasnador kulübü yetkililerine de bu anlayışlarından dolayı teşekkür ettik. Dolayısıyla Aaron Boupendza kulübümüzde kalyama devam edecek. Burada üzülen taraftarlarımız vardı, bunun da farkındaydık. Taraftarlarımız da şundan emin olsun Atakaş Hatay Spor emin ellerde” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aaron, Boupendza, Atakaş, Hatayspor’da, kalıyor...,
Yorumlar
Haber Yazılımı