ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
30 Ekim 2020 - Cuma 14:53
 
Işıklı kalp panosu önünde evlilik teklifi!
Hatay’ın İskenderun ilçesi iskele girişindeki belediyenin ışıklı kalp panoları önünde konfeti, meşale gösterileri altında düzenlenen evlenme teklifi çevredeki vatandaşların meraklı bakışları arasında gerçekleştirildi.
Magazin Haberi
Işıklı kalp panosu önünde evlilik teklifi!

İskenderun’da sevdiği kıza evlenme teklifinde bulunmak için harekete geçen Şahin Ökmen kalbini yakan sevdiği Cansu Biçer için az kalsın sahilde yangın ihbarı yapılacak bir ortam yarattı.

Düzenlenen organizasyonda İskelenin girişi meşalelerle aydınlatıldı. Karşıdan gelen genç kız ile organizasyonu hazırlayan Şahin Ökmen’in buluşmaları Türk filmlerini aratmayan bir sahneye dönüştü. Genç kızın etrafında meşaleler yandı, konfetiler havada uçuştu. Bu anları sahilde gezen vatandaşlar da pür dikkat ilgiyle izledi. Genç kız şaşkın bir şekilde yaklaşırken genç adam da evlilik teklifi için diz çöktü. Çok romantik bir ortamda Cansu Biçer, teklife yüksek sesle ‘evet’ cevabı verdiğinde de bir kez daha meşaleler harlandı, konfetiler havada uçuştu.

Bir anda alevlerin aydınlattığı, dumanın kapladığı sahil kordonunda ise kısa süreliğine göz gözü görmedi. Çevredekilerin alkışları arasında genç çift birbirlerine sarılarak başarılı bir evlilik teklifini kutladılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işıklı, kalp, panosu, önünde, evlilik, teklifi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı