Haber Detayı
30 Ağustos 2019 - Cuma 11:20
 
Ilgın Grup Payas’ta
İnşaat sektöründe mühendislik ve Müteahhitlik alanlarında hizmetler veren Ilgın Grup, şimdi de Payas’ta demir ve kömürde de tedarikçi olarak piyasaya giriş yaptı.
Ekonomi Haberi
Ilgın Grup Payas’ta

       İskenderun’da İnşaat Mühendisi Hakan Ilgın’ın sahipliğinde olan Ilgın İnşaat onlarca konut üretiminin ardından hizmet hacmini genişleterek Payas’a uzandı. İşadamı Hakan Ilgın, bölgeye daha iyi hizmet verebilmek ve istihdam sağlamak adına böyle bir girişimde bulunduklarını kaydederek, Payas’taki çevreye sektörde yardımcı olmak istediklerini dile getirdi.

 

        Ilgın Grup İnşaat demir ve Kömür firmasının tanıtımı Payas’ta gerçekleştirilen kokteylle tanıtımı gerçekleştirildi. Kokteyle Payas Kaymakamı Dr. Polat kara, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Payas belediye Başkanı Bekir Altan, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı ile çelik sektörünün önemli isimleri katıldı.

 

        Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ilgın, konuklara verecekleri hizmetler konusunda bilgiler verirken, Genel Koordinatör Güner Yıldırım da davetlilerle tek tek ilgilendi.

 

        Samimi bir ortamda gerçekleştirilen tanıtım kokteyllinde Milletvekili Suzan Şahin, bu ortamda böyle bir girişimde bulunmanın cesaret istediğinin altını çizerek “Her halde ülke iyiye gidiyor ki arkadaşlar böyle bir girişimde bulundu. Fizibilite yapmadan da böyle bir işe kalkışmazlar diye düşünüyorum. Kendilerine başarılar diliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu. Belediye Başkanları Tosyalı ve Altan da yatırımların rahatça gerçekleşebilmesi için kendi bölgelerinde gerekli çalışmaları başlattıklarını dile getirdiler.

 

        Kokteylin ardından davetliler, hayırlı olması dileğiyle kurdelayı kesti.

Ilgın İnşaat demir ve Kömür, Payas Özkul Çolak Cd. Baştuğ İş hanında hizmet vermeye başladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ilgın, Grup, Payas’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı