Haber Detayı
30 Temmuz 2019 - Salı 17:42
 
5 Temmuz Stadında taraftarla buluşmak için gün sayıyor...
BAL (Bölgesel Amatör Ligi)’nde mücadele eden 5 Temmuz İskenderunspor'un maçlarını oynayacağı stat devam eden hummalı çalışmalarla sezona hazırlanıyor.
Spor Haberi
5 Temmuz Stadında taraftarla buluşmak için gün sayıyor...

Yeni sezon öncesi 5 Temmuz İskenderun Spor taraftarlarıyla buluşmak için gün sayarken, göreve getirilen yönetim ise işi sıkı tutuyor. Bilindiği üzere riski olması nedeniyle kapalı tribünün yıkılmasıyla mevcut haliyle yeniden dizayn edilen statta kriterlere uygun hale getirilmesi için yoğun bir çalışma başlatılmıştı. Kriterleri yerine getirilen, özellikle de saha içinde zarar gören zemin çimlendirildi.

 

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Başkan Yardımcıları Ahmet Keskin, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca de Statta hummalı çalışmaları yerinde inceledi, tamamlanan yerleri birlikte gezdi.

      

İskenderun Belediyesi Destek hizmetleri Müdürü Ergün Saydam, Turuncu-Mavili Kulübün As Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, Başkan yardımcısı Suat Alpaydın, Teknik Direktör Hıdır Özdemir ile yardımcısı Halit Yavuz 5 Temmuz stadındaki çalışmaları yerinde incelediler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 5, Temmuz, Stadında, taraftarla, buluşmak, için, gün, sayıyor...,
Yorumlar
Haber Yazılımı