ugur okullari - destop
Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 18:36
 
5 Temmuz İskenderunspor Hatayspor’la sezonu açtı
BAL (Bölgesel Amatör Ligi)nde bu yıl zirveyi zorlamayı hedefleyen 5 Temmuz İskenderun spor 1. Ligde mücadele eden Hatayspor ile yaptığı hazırlık maçıyla taraftarıyla buluştu ve büyük bir coşkuyla sezon açılışını gerçekleştirdi.
Spor Haberi
 5 Temmuz İskenderunspor Hatayspor’la sezonu açtı

Beş Temmuz Stadında düzenlenen 5 Temmuz İskenderun Sporun yenilenen kadrosuyla futbolcu tanıtım ve sezon açılışı töreni yoğun ilgi gördü. Sezon açılışına Kaymakam İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, Hatay Spor Kulüp başkanı Nihat Tazearslan, ile birlikte kalabalık taraftar topluluğu katıldı. Bazı protokol üyelerinin isimlerinin yazılı bulunduğu turuncu-mavili formaları taraftarın huzurunda tribünde taktim edildi.  

İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, bugünün çok özel olduğuna dikkat çekerek “İskenderunspor’umuzun adını yakışan bir isim yaptık, 5 Temmuz İskenderunspor. Birbirinden değerli başkan yardımcılarım içinde olmak üzere, Kemal Nadir Başkanlığında çok güzel bir yönetim oluşturduk. Çok güzel bir teknik heyetimiz, birbirinden çok değerli futbolcu kardeşlerim var. İnşallah 5 Temmuz İskederunspor’u özlenen yerlere getireceklerinden en ufak endişem yok. Kendileri sahada ter dökecekler, bizler de İskenderunlular olarak kendilerinin her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyor, yeni sezonun 5 Temmuz İskenderun spor başta olmak üzere tüm İskenderunlu hemşherilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Hatay Spor Kulüp başkanı Nihat Tazearslan da bugün burada bulunmalarının sebebinin bu nazik düşüncelerin mimarı Fatih Başkan olduğunun altını çizerek “Bu açılışa bizi davet etti, biz çok gururlandık, olumlu karşıladık. Çok güzel görüntüler görüyoruz, sporun ne kadar barış, kardeşliğe etkili olduğunu. Gençlerin spora ne kadar ihtiyacı olduğunu buradan bir kez daha görüyoruz. İnşallah bundan sonra Hatayspor’umuz, güzide 5 Temmuz İskenderunspor’umuzla omuz omuza çok güzel noktalara gelecektir” dedi.

Yapılan tanıtım seremonisinin ardından 5 Temmuz İskenderunspor, Hatay spor’la coşkulu taraftar topluluğunun keyifle izlediği bir maç yaparak sezon açılışını gerçekleştirdi.    

 

 

           

Kaynak: Editör:
Etiketler: , 5, Temmuz, İskenderunspor, Hatayspor’la, sezonu, açtı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı