Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:44
 
5 Temmuz İskenderun spora tam destek…
Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Beş Temmuz İskenderun spor sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile ekibi takıma tam desteğiyle dikkat çekiyor.
Spor Haberi
5 Temmuz İskenderun spora tam destek…

Bölge Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Şehrin BAL Bölgesel Amatör Ligindeki temsilcisi Beş Temmuz İskenderunspor’un yeni sezon hazırlıkları kapsamında kamp yapan takımı kaldıkları otelde ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven ile Belediye Başkan yardımcılarının da eşlik ettiği ziyarette Genel Kaptan Bünyamin Saraçoğlu, takıma destekten dolayı teşekkür ederek tüm futbolcuların bu şehri futbolda hak ettiği yere çıkması için hazırlığını yaptıklarını söyledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise yeni oluşum turuncu-mavili ekibe inananların beklentilerini boşa çıkarmamak için futbolculardan sadece işlerini yapmalarını istedi.

Milletvekili Özel de sporun en büyük birleştirici güç olduğunu yakın zamanda Hatay spor ile gördüklerini, İskenderun sporu da hak ettiği yere çıkarmak için el birliğiyle mücadele edeceklerini ifade etti.

Yeni sezon çalışmalarını Teknik Direktör Hıdır Özdemir nezaretinde sürdüren 5 Temmuz İskenderun Spor takımını yeşil sahada ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, beraberinde Başkan yardımcıları Karayılan tesislerindeki antrenmanı yerinde izledi.

TOSYALI’DAN TOPLU ŞOV

Turuncu-mavili ekibi antrenmanında ekibiyle birlikte eşofmanlı olarak ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı sportmen yününü de sergileme olanağı buldu. Sportmenliğiyle kamuoyunun taktirini toplayan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeşil sahada top sürdü, ayağında sektirdiği birbirinden şık hareketleriyle de futbolcular ile teknik heyet ve ekibi tarafından beğeniyle izlendi.  

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya, Başkan yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, Destek Hizmetleri Müdürü Ergün Saydam, kulüp As Başkanı Bünyamin Saraçoğlu ve Başkan Vekili Suat Alpaydın da eşlik etti.

TOSYALI’DAN GELENEKSEL ÖZÇEKİM…

Çalışmalarını sürdürdüğü Karayılan tesislerinde turuncu-mavili futbolculara baklava ikram eden Başkan Tosyalı “Tatlı yiyin, güzel oynayın” dedi.

Teknik Direktör Hıdır Özdemir'den takımın çalışmaları hakkında bilgi alan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı gelenekselleştirdiği öz çekimini de herkesi kadrajına alarak bu anı da ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.   

 


 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 5, Temmuz, İskenderun, spora, tam, destek…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı