ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 12:30
 
“47 yaşındayım suratımda cerrahi müdahale yok!”
Hanımların kendilerine bakmasının bir lüks değil ihtiyaç olduğunu belirten eski manken şarkıcı 47 yaşındaki Demet Akalın, bu güne kadar suratında estetik cerrahi müdahale olmadığını söyledi.
Magazin Haberi
“47 yaşındayım suratımda cerrahi müdahale yok!”

Hatay Antakya’daki konser öncesinde İskenderun’da basın mensuplarıyla bir araya gelen şarkıcı Demet Akalın, sıcak samimi sohbet etti. İskenderun’a yabancı olmadığını, mankenlik yaptığı dönemlerden buyana gelip gittiği yerlerin başında geldiğini belirten Şarkıcı Demet Akalın hanımların kendilerine bakmasının bir lüks değil, ihtiyaç olduğuna işaret ederek ‘Kim der ki ben 28 yaşındayım’ diye espri yaptı.

BİZE HER GÜN EVDE SEVGİLİLER GÜNÜ

14 Şubat sabahı evde çiçeklerini aldığını, kızı Hira’nın da hediyesini akşam kendisine vereceğini aktaran Akalın “Ne hazırladıysa mektup yazı ya da resim yaptı. Biz hep sevgililer günü çalıştığımız için, sevenlerimizle buluşuyoruz. Bizi her gün evde sevgililer günü” dedi.     

Kendisi için bugüne kadar yüze estetik ya da cerrahi müdahalede bulunmadığını ifade eden Akalın “Suratımda her hangi bir cerrahi müdahale yok. Ama yaptırdığım uygulama sonrasında bir Milano tatiline gittim, sadece allık, takma kirpiklerimle, o gün bir resim (Fotoğraf) koydum. O gün her şeyin değişti andı. İnsanlar dedi ki ne yaptırdın suratına? Herkes bir şey yaptırdığımı, gerdirdiğimi düşündü ama arada bir kebaplarla tavuklarla, dönerlerle kaçsa da yine de yaşımı göstermiyorum, öyle diyorlar bilmiyorum, 47 yaşındayım bu arada… Yürüyüş yapıyorum, çocuklu olduğum zamanlarda biraz kızı beklediğim zaman okul zamanı, sporu arada kaçırıyorum. Haftada üç pilates yapıyorum, hiç de pilates vücudu yok bende! Daha çok dedikodu yapıyorum hocayla… ama yine de iyiyim, ben kendimden memnunum çünkü kendinize baktığınız zaman makyajınızı da ona göre sahnede ışığınız algınız değişiyor” diye konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “47, yaşındayım, suratımda, cerrahi, müdahale, yok!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı