tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 11:58
 
34 şüpheliden 18’i hırsızlık suçundan tutuklandı
Hatay merkezli 6 ili kapsayan hırsızlık çetesine yönelik düzenlenen operasyonda 9’u kadın, 4’ü S.S.Ç. (Suça sürüklenen çocuk) olmak üzere yakalanan 25 şüpheliden 9’u çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Yaşam Haberi
 34 şüpheliden 18’i hırsızlık suçundan tutuklandı

Hatay’da meydana gelen evden hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla, il dışından gelerek hırsızlık yapan şüphelilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldı.

Hatay merkezli 6 il ve 16 adreste (Ankara, Osmaniye, Gaziantep, Mersin ve Kahramanmaraş) yapılan eş zamanlı operasyon ile 4’ü S.S.Ç, 9’u kadın, 12’si erkek olmak üzere toplam 25 şüpheli yakalandı.

Adli makamlara çıkarılan 1 kadın ve 4 SSÇ’den 1 kadın ve 1 SSÇ olmak üzere 2 şahıs tutuklan, 3 SSÇ savcılıkça serbest bırakıldı.

Dün de Adli makamlara çıkarılan 9 kadın ve 11 erkek olmak üzere toplam 20 şüpheliden 2 kadın, 5 erkek olmak üzere 7 şahıs tutuklandı. 3 kadın ve 3 erkek toplam 6 şahıs bulunduğu il dışına çıkmama ve haftada üç gün imza atma tedbiri uygulanarak adli kontrol hükümlerince serbest bırakıldı. 3 kadın, 4 erkek olmak üzere toplam 7 şahıs savcılıkça serbest bırakıldı.

Dosya kapsamında daha önce de yapılan ara yakalamalar ile birlikte toplamda tutuklanan şahıs sayısı 18 oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , 34, şüpheliden, 18’i, hırsızlık, suçundan, tutuklandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı